AKADEMIA AVIDY to odpowiedź na zapotrzebowanie szkoleniowe nie tylko w strukturach Avidy, ale również poza nią. To odpowiedź na zapotrzebowanie Przedsiębiorców, gdyż sami również wywodzimy się ze środowiska, które zarządza sprzedażą, obsługą klienta oraz kapitałem ludzkim. Organizujemy szkolenia: sprzedażowe, produktowe, motywacyjne oraz rozwojowe dla współpracujących z nami Partnerów i klientów. Każde wydarzenie, jest poprzedzone szczegółową rozmową, by sprostać faktycznemu zapotrzebowaniu naszych Klientów.


Organizowane przez nas szkolenia skupiają się na przestrzeniach rozwoju, które mogą zaprocentować zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym uczestników. Zależy nam, aby w nieustannie zmieniającym się świecie, zachować nastawienie na rozwój, elastyczność i dążenie do bycia profesjonalistą w tym co się robi, ale również tym, kim chce się być.

AKADEMIA AVIDY to również wyjście poza ramy sali szkoleniowej i dostarczanie dawki zarówno wiedzy jak i zastrzyku motywacji, na blogu Akademii Avidy, czy na naszych kanałach w social mediach. Cóż dodać? 🙂 Jeśli Twoją wartością w życiu jest rozwój, ciągłe doskonalenie, bycie lepszym w tym co się robi, jeśli szukasz ciekawych inspiracji i pomysłów– zapraszamy do śledzenia strony Akademii, aby być na bieżąco i czerpać  z tego, czym będziemy się z radością dzielić 🙂


4AC2288B-2B4F-48D0-9DAC-1B7B3F37D63E

AKADEMIA AVIDY to przestrzeń do rozwoju każdego przedsiębiorstwa poprzez inwestycję w kapitał ludzki. Organizowane przez nas szkolenia skupiają się na rozwijaniu kompetencji ‘miękkich’, które mogą zaprocentować zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym Twoich Pracowników. To natomiast przekłada się nie tylko na pozytywne postrzeganie Pracodawcy, lojalizację z miejscem pracy, czynnik integracyjny, ale również na wzrost produktywności zawodowej. To krok do przodu, aby nie zostać w tyle.

Interesują Cię SZKOLENIA DLA PRACOWNIKÓW jednak obawiasz się wysokich kosztów? Dobrze trafiłeś/aś, gdyż przygotowaliśmy wyjątkowo atrakcyjną propozycję współpracy. 

TAK- współpracy, bo w trosce o Twój portfel przyjedziemy i przeprowadzimy szkolenie w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie. 

 

Co odróżnia nas od dużych firm szkoleniowych?

– nasze szkolenia opracowane zostały w myśl o potrzebach Twoich Pracowników, ale są szyte na miarę Twoich realnych możliwości

– NIE narzucamy sztywnych lokalizacji i terminów- dostosowujemy się do Twojego kalendarza 

– wywodzimy się ze środowiska, które zarządza sprzedażą, obsługą klienta oraz kapitałem ludzkim- nie jesteśmy oderwani od rzeczywistości- Twojej rzeczywistości

– z wydarzenia tworzymy dla Ciebie WARTOŚĆ MARKETINGOWĄ- o szczegóły zapytaj nas bezpośrednio J

 

Dwa warianty współpracy:

  • ️ Ekonomiczny:

– gdy zależy Ci na minimalizacji kosztów- przeprowadzimy szkolenie w Twojej firmie

  • ️ Komfortowy- możliwość organizacji szkolenia np. w hotelu:

– gdy chcesz połączyć szkolenie np. z wyjazdem integracyjnym

– gdy chcesz nadać wydarzeniu prestiżu (np. jako wygrana w konkursie na najlepszy wynik, czy docenienie najbardziej zaangażowanych pracowników w firmie)

 

Lista (przykładowych) tematów szkoleń, które prowadzimy w ramach Akademii Avidy:

Szkolenia 1-dniowe:

  1. Skuteczna komunikacja.
  2. Profesjonalna obsługa klienta.
  3. Organizacja czasu i planowanie.

Szkolenia 2-dniowe:

  1. Efektywne zarządzanie czasem.
  2. Trudny Klient– problem czy szansa?
  3. Motywacja, automotywacja i wprowadzane zmian.

 

Zakres szkolenia oraz jego kierunek, możemy zawsze dostosować pod potrzeby naszego Klienta (tj. po uprzedniej konsultacji telefonicznej).  

Chcesz zapoznać się z programem konkretnych szkoleń i poznać warunki finansowe?

 

ZAPYTAJ NAS O SZCZEGÓŁY!

tel.: +48 690 960 365

e-mail: kontakt@akademiaavidy