Prowadzenie biznesu i chęć jego rozwoju wiąże się dziś z koniecznością zaistnienia w świecie wirtualnym. Chcesz wypromować swoją stronę internetową? Mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązania- jednak pamiętaj, że internet- to nie tylko strona www.

Ze względu na liczbę użytkowników mediów społecznościowych nie należy ich ignorować, zarówno przy wprowadzaniu nowości na rynek, jak również w firmach z już rozpoznawalną marką. Facebook/ Instagram coraz częściej zastępują tradycyjne dotąd strony www. Dlatego nie należy bagatelizować powiedzenia „nie ma Cię na Facebooku- więc nie istniejesz”.

Co nas odróżnia?
Jesteśmy firmą sprzedażową, która zatrudnia kilkudziesięciu Doradców stacjonujących w biurach regionalnych, jak również zarządzamy ok 500-osobową strukturą partnerską. Sprzedaż, zarządzanie i kreowanie wizerunku przy jednoczesnym szacunku do (zarabianych i wydawanych) pieniędzy są naszą codziennością. Mamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, których brakuje typowym agencjom pracującym na dużych (korporacyjnych) budżetach. Naszym celem jest wsparcie Twojego biznesu- mozemy, ale NIE MUSIMY tego robić!

Połączenie zarządzania sprzedażą z marketingiem, pozwoliło nam stworzyć ofertę, która jest ukierunkowana na faktyczne potrzeby Klienta- tzn realizowanie założeń wizerunkowych/ edukacyjnych, ale również ukierunkowanych na działania sprzedażowe. Współpracujemy z praktykami- dzięki temu możesz liczyć na nasze indywidualne podejście, consulting, zaangażowanie i konkurencyjne ceny projektów/ kampanii.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

SOcial media marketing

• profesjonalne prowadzenie FanPage na Facebooku i Instagramie- nie kupujemy fikcyjnych fanów, nie korzystamy z botów, skupiamy się na tworzeniu realnej społeczności
• przeprowadzanie profesjonalnych konkursów na Facebooku/ Instagramie
• przygotowanie i przeprowadzenie spersonalizowanych kampanii reklamowych (z wykorzystaniem landing page/ formularzy do pozyskiwania leadów sprzedażowych i innych nowoczesnych narzędzi marketingowych adekwatnych do zapotrzebowania klienta)
• copywriting treści, przygotowywanie artykułów sponsorowanych
• przygotowywanie grafik, filmowanie i montaż profesjonalnych filmów reklamowych/ wywiadów/ relacji z ważnych wydarzeń
• współpraca z blogerami/ influancerami

projektowanie stron www

• projektowanie nowych/ przebudowa już istniejących stron www
• tworzenie platform www/ sklepów internetowych
• współpraca z dostawcami systemów CRM/ aplikacji mobilnych
• copywritingu treści na strony www
• projektowanie logotypów, grafik, zakup zdjęć niezbędnych do przygotowania projektu
• doradztwo w zakresie RODO

pozycjonowanie stron/geotargetowanie

znajdziemy dla Ciebie optymalne rozwiązania dopasowane do Twoich oczekiwań i realnych możliwości
potrzeby każdego przedsiębiorstwa są inne- dlatego nie ograniczamy się do utartych schematów
pozycjonowanie strony www w Google- pozwala na dotarcie do potencjalnych odbiorców korzystających z najbardziej popularnej wyszukiwarki na świecie
geotargetowanie- kampanie reklamowe skierowane do precyzyjnie określonej grupy odbiorców urządzeń mobilnych, znajdujących się w konkretnej lokalizacji (już nawet od 50m od Twojej siedziby)

branding/ IDENTYFIKACJA WIZUALNA

• tworzenie podstawowych pakietów identyfikacji wizualnej, która potrzebna jest każdemu Przedsiębiorcy nastawionemu na obsługę Klienta (projekt logo, wizytówki, teczki, kopert i papieru firmowego, szablony prezentacji, ulotki, plakaty naścienne, banery reklamowe, gadżety firmowe itp.)
tworzenie identyfikacji wizualnej na kanały social mediowe/ stronę www
tworzenie rozszerzonych pakietów identyfikacji wizualnej takich jak: reklama zewnętrzna i wewnętrznej, stoiska targowe, oświetlenie placówek/ oddziałów, projekt i oklejanie samochodów służbowych)

marketing lokalny

• to odpowiedź na zapotrzebowanie Klientów, którzy poszukują odbiorców/ klientów/ pracowników poza światem wirtualnym 
• oferujemy współpracę m.in. przy przygotowaniu kampanii reklamowych w komunikacji miejskiej/ telewizorach w placówkach medycznych/ na uczelniach itp.
• oferujemy wsparcie w przygotowaniu materiałów reklamowych i brandingu
rozwiązania 'szyjemy na miarę'- skontaktuj się z nami by porozmawiać o możliwościachMiej na uwadze fakt, iż nasze możliwości ogranicza wyłącznie nasza wyobraźnia i Twój budżet. Pomagamy w zaspokajaniu potrzeb podstawowych wynikających z codziennego prowadzenia Przedsiębiorstwa, jak również rozwojowych, które wiążą się często z pracą koncepcyjną przy użyciu nowoczesnych narzędzi marketingowych. Oznacza to, że nie tylko wykonujemy projekty wynikające z aktualnego zapotrzebowania, ale również opracowujemy konkretne strategie marketingowe/ kampanie reklamowe, czy procesy komunikacyjne, dzięki którym nie będziesz stał w miejscu!

Zainteresowała Cię konkretna usługa? Skontaktuj się za pośrednictwem poniższego formularza:

Zainteresowała mnie usługa:
Social media marketinguProjektowanie stron WWWPozycjonowania stronBrandingu biur/oddziałówMarketingu lokalnegoInna

Prosimy jednocześnie o zapoznanie się z klauzulą informacyjną zawierającą szczegółowe informacje o przetwarzanych danych osobowych.Masz dodatkowe pytania i chcesz je omówić? Zapraszam do kontaktu:

Lucyna Lorińska
Dyrektor ds. rozwoju i komunikacji AVIDA

tel.: +48 690 960 365
lucyna.lorinska@avida.com.pl