Dział Szkoleń w Avidzie to przestrzeń na rozwój od pierwszego momentu zatrudnienia do bieżącego wsparcia w codziennej pracy. Organizowane przez nas szkolenia skupiają się na przestrzeniach rozwoju, które mogą zaprocentować zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Zależy nam, aby w nieustannie zmieniającym się świecie, zachować nastawienie na rozwój, elastyczność i dążenie do bycia profesjonalistą w tym co się robi, ale również tym, kim chce się być.

AKADEMIA AVIDY to odpowiedź na zapotrzebowanie szkoleniowe nie tylko w strukturach Avidy, ale także poza nią. Organizujemy szkolenia: sprzedażowe, produktowe, motywacyjne oraz rozwojowe dla współpracujących z nami Partnerów i klientów. Każde wydarzenie, jest poprzedzone szczegółową rozmową, by sprostać faktycznemu zapotrzebowaniu naszych Klientów.


AKADEMIA AVIDY to również wyjście poza ramy sali szkoleniowej i dostarczanie dawki zarówno wiedzy jak i zastrzyku motywacji, na blogu Akademii Avidy, czy na naszych kanałach w social mediach. Cóż dodać? 🙂 Jeśli Twoją wartością w życiu jest rozwój, ciągłe doskonalenie, bycie lepszym w tym co się robi, jeśli szukasz ciekawych inspiracji i pomysłów– zapraszamy do śledzenia strony Akademii, aby być na bieżąco i czerpać  z tego, czym będziemy się z radością dzielić 🙂


Harmonogram bieżących szkoleń stacjonarnych oraz on-line będziemy przedstawiać na bieżąco.